آموزش نرم افزار Cam View

آموزش نرم افزار camview

 

دانلود نرم افزار برای اندروید

دانلود نرم افزار برای ios

آموزش نرم افزار Cam View

آموزش نرم افزار Cam View به صورت کاربردی و کامل تا بتوانید دوربین های بی سیم خود را در این نرم افزار اضافه کنید، و از انتقال تصویر رایگان دوربین ها استفاده کنید، با توجه به دوربین می توانید.

اسم جدید این نرم افزار Cam View res می باشد، که در فروشگاه Play اندروید می توانید دانلود کنید.

نرم افزار camview گوگل پلی
نرم افزار camview گوگل پلی

شما در این نرم افزار می توانید هر تعداد دوربین بی سیم که بخواهید اضافه کنید و دوربین ها را به صورت کامل مدیریت کنید و یکی از قابلیت های جالب این نرم افزار اعلام هشدار این نرم افزار می باشد که می تواند مثل دزدگیر از طریق اینترنت به شما هشدار بدهد.

امکان دیدن تصاویر ضبط شده به روی رم را از طریق نرم افزار بوسیله اینترنت (دورتر از دوربین ) وجود دارد که می توانید دانلود کنید و ببینید.

ثبت نام نرم افزار انتقال تصویر Cam View Res

برای دانلود این نرم افزار می توانید از طریق Google Play برای گوشی های اندروید و Apple Store برای گوشی های آیفون نصب کنید.

این نرم افزار بر خلاف نرم افزار های دیگر به ثبت نام احتیاج ندارد و بعد از اینکه نرم افزار نصب شد شما به صفحه اصلی این نرم افزار انتقال پیدا می کنید.

در این صفحه شما می توانید دوربین هایی که اضافه می کنید را ببینید.

در گام اول روی علامت + کلیک می کنید تا بتوانیم دوربین جدید را اضافه کنیم.

آموزش نرم افزار انتقال تصویر camview
روی گزینه مثبت بزنید

 

رو علامت + کلیک می کنید دو گزینه در پایین صفحه پدیدار می شود که گزینه دوم configure wifi and add device را انتخاب می کنید تا دوربین مدار بسته را به مودم وای فای متصل کنیم.

 

آموزش نرم افزار انتقال تصویر camview
گزینه دوم را انتخاب کنید

در این قسمت از اتصال دستگاه به برق مطمین شوید و گزینه Other way را از بالای صفحه انتخاب کنید و به صفحه انتخاب وای فای منتقل شوید.

آموزش نرم افزار انتقال تصویر camview
برروی other ways کلیک کنید

در اینجا گوشی شما باید به مودم وای فای که می خواهید دوربین را متصل کنید وصل باشد تا اسم وای فای را برای شما نشان دهد . لطفا رمز وای فای را وارد نمایید و گزینه Next Step را انتخاب نمایید.

 

آموزش نرم افزار انتقال تصویر camview
وای فای خود را انتخاب کنید

نرم افزار شما را به قسمت تنظیمات گوشی انتقال می دهد که باید وارد قسمت وای فای خود بشوید و اسم وای فای دوربین را که شبیه اسم شکل هست را انتخاب نمایید و دوباره وارد نرم افزار شوید تا بقیه مراحل انجام شود.رمز وای فای دوربین 9876543210

آموزش نرم افزار انتقال تصویر camview

آموزش نرم افزار انتقال تصویر camview
روی این اسم کلیک کنید

 

در این مرحله وای فای گوشی شما باید به دوربین متصل باشد و گزینه Next Step را انتخاب نمایید ، تا نرم افزار وای فای دوربین را به وای فای مودم متصل کند.

آموزش نرم افزار انتقال تصویر camviewآموزش نرم افزار انتقال تصویر camview

که در انتها وقتی که متصل شد وای فای گوشی شما به وای فای مودم متصل می شود و می توانید اسم دوربین و پسورد که admin هست را به شما نشان می دهد. و گزینه ok را بفشارید تا به برگه ابتدایی منتقل شوید و بتوانید شروع به پخش تصویر دوربین کنید.

آموزش نرم افزار انتقال تصویر camview

آموزش نرم افزار انتقال تصویر camview[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مشاوره و خرید واتس اپ درخدمتیم
×
جناب سنگی 09206004809
جناب نورانی 09221001325
1 +
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.