دوربین مداربسته خورشیدی چیست با قابلیت های آن؟

کاربرد دوربین خورشیدی چیست

دوربین مداربسته خورشیدی چیست؟

دوربین های مداربسته خورشیدی از جمله دوربین هایی هستند که هیچ کونه نیازی به برق ندارند و برای تامین برق خود از پنل های خورشیدی که همراه خود دارند استفاده می کنند . به این صورت که دارای سازوکاری هستند که نور را به الکتریسیته تبدیل می کنند و دوربین برای تامین انرژی خود از این الکتریسیته استفاده می کند . اندازه و تعداد پنل های مورد نیاز برای تامین انرژی دوربین به مکان و میزان نور خورشید فضایی که در آن دوربین را نصب می کنید بستگی دارد. البته شرکت های سازنده با توجه به نیاز شما دوبین خورشیدی را با میزان پنل مناسب عرضه می کند . یکی از مزیت های بزرگ دوربین خورشیدی این است که باعث می شود در مصرف برق صرفه جویی شود .

دوربین خورشیدی چیست

امروزه دوربین های مداربسته خورشیدی به صورت بیسیم ساخته می شوند . به این صورت که برای انتقال تصاویر نیازی به سیم کشی های گسترده ندارد . این دوربین حتی برای انتقال تصویر هم هیچ گونه نیازی به برق ندارند و با استفاده از وای فای داخلی که دارند ، شما در هر کجای دنیا که باشید فیلم و تصاویر را برای شما باکیفیت و شفاف می فرستد . و شما با استفاده از برنامه ای که در تلفن همراه خود نصب کردید می توانید فضای مورد نظر خود را زیر نظر بگیرید.یا حتی این دوربین ها رم خور نیز هستند .و شما میتوانید فیلم و تصاویر را ذخیره کنید در در موقعیت های خاص از آن استفاده کنید .

قابلیت  دوربین خورشیدی چیست؟

این دوربین ها برای موقعیت های مختلفی قابل استفاده هستند . مثلا موقعیت هایی که منبع تغذیه مناسبی ندارید اما میخواهید منطقه ای مثل مزرعه خود را زیرنظر بگیرید .دوربین های خورشیدی در کاربردهایی که نیاز به نظارت از راه دور دارند مانند امنیت محیطی برای تاسیسات، راه آهن، پارک ها، محوطه های ساختمانی و پارکینگ ها عالی هستند.

قابلیت های دوربین مداربسته خورشیدی

قابلیت های مختلف دوربین های خورشیدی

این دوربین از قابلیت های مختلفی هم بهره مند هستند :

تشخیص حرکت با سنسور PIR

دارای میکروفون و بلندگو برای ارتباط دوطرفه

امکان ارسال تصاویر به 20 تلفن همراه به طور همزمان

نصب آسان و بدون نیاز به نصاب حرفه ای

دارای دید در شب و پروژکتور

سیمکارت خور

قابلیت چرخش از راه دور

مشاوره و خرید واتس اپ درخدمتیم
×
جناب سنگی 09206004809
جناب نورانی 09221001325
1 +
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.