تفاوت دزدگیر سیمکارتی و دزدگیر خط تلفن شهری؟

تفاوت دزدگیر سیمکارتی و خط شهری

تفاوت دزدگیر سیمکارتی و دزدگیر خط تلفن شهری

دزدگیر ها در دو نوع سیم کارتی و خط تلفن شهری تولید می شوند . یعنی تلفن کننده سیستم دزدگیر اماکن با سیم کارت یا خط ثابت تلفن شهری کار می کند، هر کدام از این دو نوع مدل مزایا و معایبی دارند که در ادامه به توضیح ویژگی های هر کدام می پردازیم.

دزدگیر های خط تلفن شهری

دزدگیر خط شهری

دزدگیرهای با تلفن کننده خط تلفن شهری به این صورت هستند که در صورت احساس خطر آژیر می کشد و به شماره هایی که در آن وارد کردید نیز آلارم هشدار می فرستد .اما یک عیبی که دارد این است که درصورتی که سارقان خط تلفن شهری را قطع کنند دیگر تلفن کننده نمی تواند برای شما آلارم بفرستد و فقط در محیط دستگاه آژیر صدا می کند. این موضوع بسیار مهم است که دستگاه برای شما اس ام اس و تماس بگیرد.

دزدگیر های اماکن سیمکارتی

قابلیت دزدگیر سیمکارتی

تلفن کننده سیم کارتی از به روز ترین دستگاه های موجود می باشد ،این دزدگیر اماکن دارای ویژگی های متفاوت می باشد، در صورت احساس خطر دستگاه مرکزی دزدگیر سیم کارتی در محیط آژیر به صدا در می آید و علاوه بر پیامک و تماس با شما مربوط به سرقت پیام های متفاوت دیگری نیز برای شما ارسال میکند،از جمله این پیام ها می توان به فعال و غیر فعال شدن سیستم توسط کاربران دیگر،اعلام شماره زون تحریک شده در محل،قطع جریان برق شهر و …. اشاره کرد.

نتیجه گیری:

قیمت های دزدگیر اماکن خط شهری نسبت به سیمکارتی قیمت پایین تری دارند که با پیشرفت تکنولوژی مدلهای خط شهری دیگر ارزش خرید ندارند چون از قابلیت های کمتری برخوردار هستند و امکانات کمی دارند پس در نتیجه تیم فنی دیجی ویرا به شما دزدگیر های سیمکارتی را پیشنهاد میدهد تا سارقان نتوانند ارتباط شما را با محیط قطع کنند.

مشاوره و خرید واتس اپ درخدمتیم
×
جناب سنگی 09206004809
1 +
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.