ال بی اس چیست و در جی پی اس چه کاربردی دارد؟

ال بی اس ردیاب چیست

ال بی اس در جی پی اس چه کاربردی دارد؟

امروزه ردیاب ها را جوری ساخته و عرضه می کنند که همه جوره برای افراد مفید و کاربردی باشند . ال بی اس یکی از قابلیت هایی است که با اضافه کردن به جی پی اس کاربرد آن را دو چندان کرده است . اول از همه LBS مخفف location-based service می باشد . در بعضی مواقع خودرو یا وسیله نقلیه شما وارد محدوده ای می شود که جی پی اس نمی تواند آن را ردیابی کند ویا خارج از دسترس ماهواره ها باشد و هیچ آنتن مخابراتی وجود نداشته باشد که به آن نقاط کور گفته می شود . ال بی اس در این موقعیت ها به کمک شما می آید .

ال بی اس جی پی اس چیست؟

زمانی که ردیاب یا جی پی اس نمی تواند از ماهواره اطلاعاتی را دریافت کند ، ال بی اس وارد عمل می شود ،به این صورت که ال بی اس در چنین موقعیتی به نزدیک ترین دکل مخابراتی سیگنال می فرستد و پس از گرفتن سیگنال ها و اطلاعات لازم موقعیت تقریبی خودرو شما را مشخص می کند . این موقعیت می تواند با دقت بین 100 الی 500 متر باشد .

lbs جی پی اس چیست

تکنولوژی ال بی اس برروی تمامی ردیاب ها وجود ندارد بلکه بروی بعضی ردیاب ها این قابلیت به کار رفته است. با گذشت زمان این تکنولوژی برروی تمامی ردیاب ها به کار می روند .ال بی اس ها کاربردهای متفاوتی دارد ،همچون ردیابی خودرو ها در شرایط سخت،ردیابی افراد با مشاغل سخت و ردیابی دریا نوردان ،غواصان و کارگران معدن.

هنگامی که خودرو شما به سرقت می رود و سارقان آن را  به مکانی دور افتاده و بدون آنتن می برند ، ال بی اس به کمک شما می آید و می تواند موقعیت خودرو را به شما نشان دهد تا آن را پیدا کنید .

البته لازم به ذکر است که از ال بی اس فقط برای پیدا کردن مکان خودرو شما نیست بلکه این تکنولوژی کاربردهای دیگری نیز دارد.

مشاوره و خرید واتس اپ درخدمتیم
×
جناب سنگی 09206004809
جناب نورانی 09221001325
1 +
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.