معرفی انواع دوربین های لامپی؟

انواع دوربین لامپی

معرفی انواع دوربین لامپی

دوربین لامپی از دوربین های مداربسته پر طرفدار این روز ها می باشد ،این دوربین ها به دلیل شباهتی که به لامپ دارند جز دوربین های مداربسته مخفی محسوب می شود ، چون بعضی از مدلها کاملا شبیه لامپ هستند و حتی مانند لامپ روشن می شود و نور می دهد، همچنین فاقد هزینه های جانبی نصب و خرید تجهیزات نصب می شود ، بلکه فقط به یک سرپیچ لامپ نیاز دارد .

انواع دوربین های مداربسته لامپی

انواع دوربین های لامپی بیسیم در فروشگاه دیجی ویرا موجود است که همه مدلها دارای انتقال آنلاین تصاویر می باشند ، بنابراین به یک مودم وای فای نیاز دارد .

این دوربین ها قادر به تصویر برداری از همه فضاها به طور کامل اند زیرا بعضی از مدل های دوربین لامپی دارای لنز 360 درجه هستند که تصویر پانوراما یا چشم ماهی را در اختیار شما قرار می دهد مدلهایی هم هستند که لنز قدرتمندتری دارند که به اسم دوربین لامپی 5 مگاپیکسل معروف هستند که تصویر بسیار شفاف تری نسبت به دوربین لامپی های 2 مگاپیکسل دارند.

نوع دیگری از دوربین های لامپی هم وجود دارد که شما می توانید از راه دور دوربین را به هر طرف که می خواهید بچرخانید که به این نوع دوربین ها،دوربین لامپی چرخشی بیسیم گفته می شود که این مدلها هم از کیفیت تصویر خوبی برخوردار هستند امکانات اضافه تری هم نسبت به دوربین های لامپی معمولی دارند از امکانات اضافه تر می توان به تعقیب سوژه و پروژکتور و چرخش دوربین اشاره کرد.

 

انواع دوربین لامپی چرخشی

قابلیت های انواع دوربین لامپی بیسیم

دوربین های لامپی قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه تا 128 گیگابایت را دارند ، که تا 30 روز فیلم صدا را ذخیره و نگهداری می کنند . از دیگر قابلیت های دوربین می توان به ارتباط دوطرفه اشاره کرد ،زیرا دارای اسپیکر و میکروفون می باشند که شما هم میتوانید با محیط صحبت کنید هم صدای محیط را داشته باشید .

این دوربین ها دزدگیر هم هستند . زیرا در صورت تشخیص صدا و حرکت در اطراف خود ،بلافاصله شما را از طریق ایمیل یا اپلیکیشن مخصوص در موبایل شما را خبردار می کند.

قابلیت دوربین لامپی

مشاوره و خرید واتس اپ درخدمتیم
×
جناب سنگی 09206004809
جناب نورانی 09221001325
1 +
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.