معرفی انواع دوربین شلنگی اندوسکوپی

معرفی انواع دوربین شلنگی

دوربین آندوسکوپی یا شلنگی همانطور که از نامش پیداست دوربینی شبیه به شلنگ می باشد . این دوربین اندازه بسیار کوچکی دارد . بیشتر افرادی که این دوربین را تهیه می کنند برای جاهای تاریک و مخفی استفاده می کنند که دسترسی به آنجا سخت می باشد . مثل لوله کشی ها،معدن ها و … استفاده می شود .استفاده از دوربین شلنگی به این صورت است که یک سر سیم دوربین را به موبایل متصل کرده و بعد می توان تصاویر دوربین را مشاهده کرد .

کیفیت تصویر انواع دوربین های شلنگی

این دوربین در مدل های خیلی پیشرفته تر دارای کیفیت تصویر 10 مگاپیکسل هم می باشد که تصاویر را در جاهای تاریک و باریک بسیار واضح و شفاف نشان می دهد . همچنین با 6 ال ای دی که این دوربین به آن مجهز است شما می توانید تصاویر روشن و واضحی را از مکان های تاریک داشته باشید ، این ال ای دی ها را شما می توانید از طریق موبایل تنظیم کنید و نور آن را کم یا زیاد کنید.

کیفیت تصویر دوربین اندوسکوپی

قابلیت های انواع دوربین اندوسکوپی

انواع دوربین های آندوسکوپی ضد آب هستند تا شما نگران خراب شدن دوربین در فضاهایی که ممکن است در معرض آب باشد، نباشید، اندازه لنز دوربین های آندوسکوپی معمولا 5 میلی متر تا 14 میلی متر هستند که این اندازه بسیار ریز است و بسیار کاربردی می باشد

دوربین های شلنگی سایز های طولی مختلفی دارند که از سایز 1.5 متر، 5 متر، دوربین شلنگی 10 متری و 15 متری، دوربین اندوسکوپی 20 متری موجود می باشند که هر کدام برای کار خاصی مورد نیاز مشتریان فروشگاه اینترنتی دیجی ویرا هستند.

متراژهای دوربین اندوسکوپی

بعضی از مدلهای دوربین های اندوسکوپی بیسیم می باشند که دیگر نیازی به اتصال سوکت به موبایل نیست بلکه فقط احتیاج است که به وای فای دوربین اندوسکوپی متصل شوید تا تصویر دوربین شلنگی بیسیم را برروی نرم افزار داشته باشید این مدلها شارژی و دارای باتری هستند .

مدل های مانیتور دار هم هستند که برروی خود مانیتور دارند که دیگر نیازی به موبایل نیست بلکه تصویر را برروی مانیتور دوربین اندوسکوپی می توانید مشاهده کنید.

مشاوره و خرید واتس اپ درخدمتیم
×
جناب سنگی 09206004809
جناب نورانی 09221001325
1 +
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.