کاربرد و انواع چشمی دزدگیر اماکن باسیم و بیسیم؟

انواع سنسور چشمی دزدگیر اماکن

چشمی دزدگیر اماکن چیست؟

چشمی دزدگیر اماکن از مهم ترین اجزا دزدگیر اماکن می باشد که انواع مختلفی دارند و هر کدام با روشی مختلف ورود و خروج غیرمجاز را تشخیص می دهد و بلافاصله برای پنل مرکزی ارسال می کند تا عملیات هشدار انجام شود و آژیر صدا بکشد . در گذشته فقط یک نوع چشمی برای دزدگیر وجود داشت اما امروزه انواع مختلفی با تکنولوژی و روش های تشخیص متفاوتی به میان آمده است. در ادامه مدل های مختلف چشمی دزدگیر را به شما معرفی می کنیم.

انواع چشمی دزدگیر اماکن

چشمی حساس به ضربه

این چشمی به این صورت عمل می کند که زمانیکه شما این سنسور را برروی شیشه یا درب ورودی نصب می کنند تا وقتی ضربه ای به درب یا شکستن شیشه اتفاق صورت گیرد این چشمی اخطار خود را به دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن اطلاع می دهد.

سنسور ضربه دزدگیر چیست

سنسور حساس به دود

این نوع چشمی ها معمولا برروی سقف نصب می شوند و هر موقع آتش سوزی یا دود هر چیزی بلند شود این سنسور تحریک می شود و دستگاه مرکزی هشدار خود را به صدا در می آورد این سنسورها به دود سیگار هم حساس هستند ولی اگر حساسیت سنسور را به دود کمتر کنید به دود سیگار عکس العملی نشان نمی دهد.

سنسور دود دزدگیر اماکن چیست

چشمی حساس به حرکت اجسام و چشمی های وزنی

این چشمی ها کلیه تصاویر را به صورت لحظه ای می سنجد و اگر متوجه کوچکترین تغییر شود واکنش نشان می دهد و در صورت حرکت جسمی در محیط ،دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن را شروع به اعلام هشدار می کند.چشمی های دزدگیر وزنی هم وجود دارند که وزن بالای 25 کیلو یا بالاتر را می توانند تشخیص دهند برای مثال اگر در خانه خود گربه دارید که وزن 20 کیلو دارد اگر گربه از جلوی سنسور حرکت کند سنسور تشخیص می دهد که جسم زیر 25 کیلو است و هشداری نمی دهد.

سنسور حرکتی دزدگیر چیست

نصب انواع چشمی دزدگیر اماکن

شما باید با توجه به فضای مورد نظر خود ، چشمی مناسب به محیط خود را تهیه کنید . زیرا چشمی که در یک فضای روباز و در معرض آفتاب استفاده می شود با چشمی که در یک اتاق تاریک استفاده می شود ، فرق دارد .

مشاوره و خرید واتس اپ درخدمتیم
×
جناب سنگی 09206004809
1 +
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.