فرق بین ردیاب های آنلاین و آفلاین ؟

فرق بین ردیاب آفلاین و آنلاین

ردیابی آنلاین با ردیابی آفلاین چه تفاوتی دارد؟

جی پی اس ها برای ردیابی به دو دسته آنلاین و آفلاین تقسیم می شوند .هر کدام از این ردیاب ها دارای یکسری ویژگی ها هستند که باعث تفاوت هر کدام شده ،بعضی از ردیاب ها فقط به صورت آنلاین کار می کنند و بعضی هم به صورت آفلاین عمل می کنند ، جالب است بدانید که ردیاب هایی هم تولید می شوند که هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین کار می کنند ، در ادامه درباره هر کدام از این جی پی اس ها توضیح می دهیم.

ردیاب های آفلاین

ردیاب های آفلاین به این صورت عمل می کنند که برای ردیابی شما باید به سیمکارت موجود در ردیاب زنگ بزنید و تماس بگیرید ،با تماس گرفتن شما جی پی اس متوجه می شود که باید موقعیت فعلی خود را برای شما ارسال کند. پس بنابراین پیامکی حاوی لینک برای شماره شما ارسال می کند که با باز کردن این لینک وارد نقشه می شوید و موقعیت ردیاب را می بینید.همچنین همراه این لینک اطلاعات دیگری هم برای شما ارسال می شود مثل درصد باتری جی پی اس .

تفاوت جی پی اس آنلاین و آفلاین

 

ردیاب های آنلاین

شما باید برای سیمکارت جی پی اس های آنلاین اینترنت تهیه کنید.این ردیاب ها به طور لحظه ای موقعیت جغرافیایی خودرو را از ماهواره ها دریافت می کند .این ردیاب ها معمولا دارای اپلیکیشن هستند که شما با نصب آن موقعیت خودرو خود را می بیند، همچنین قابلیت های دیگر خودرو هم درون همین اپلیکیشن قابل استفاده هستند، برای مثال از طریق اپلیکیشن می توانید وضعیت سرعت،درب های خودرو،روشن یا خاموش بودن خودرو و ….ببینید.

تفاوت ردیاب آنلاین و ردیاب آفلاین دیجی ویرا

علاوه بر این ردیاب ها گفتیم جی پی اس هایی هستند که هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین کار می کنند ،به این صورت که ممکن است شما اینترنت نداشته باشید یا سیمکارت درون ردیاب اینترنت نداشته باشد که می توانید از قابلیت ردیابی آفلاین این نوع جی پی اس ها استفاده کنید

مشاوره و خرید واتس اپ درخدمتیم
×
جناب سنگی 09206004809
1 +
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.