بهترین دوربین مداربسته لامپی بازار

بهترین دوربین مداربسته لامپی

بهترین دوربین لامپی

امروزه دوربین های لامپی در انواع مختلف با قابلیت های متفاوت تولید و عرضه می شوند ، اوایل این دوربین ها  قابلیت های زیادی نداشتند ولی با گذشت زمان و استقبال مردم ویژگی های مختلفی به آن اضافه شد.در ادامه درباره بهترین دوربین لامپی و خرید بهترین دوربین لامپی به ترتیب توضیح می دهیم.

دوربین لامپی مخفی

این نوع دوربین لامپی چرخش ندارد و دارای لنز ثابت 360 درجه است . این دوربین لامپی 360 درجه دارای تصویر پانوراماست که بیشتر فضای مورد نظر شما را زیر پوشش قرار می دهد و همچنین دارای ظاهری مخفی تر است و تشخیص آن به راحتی نیست .این دوربین، بیسیم می باشد و برای انتقال تصویر آنلاین از راه دور نیاز به مودم وای فای دارد .

بهترین دوربین لامپی 360 درجه

دوربین لامپی چرخشی

این نوع دوربین لامپی دارای چرخش می باشد و شما می توانید آن را در برنامه و از طریق موبایل بچرخانید ،این دوربین لامپی چرخشی هم بیسیم می باشد و برای انتقال تصویر آنلاین به مودم نیاز دارد . ظاهر این محصول به صورت مخفی نیست و به راحتی تشخیص داده می شود که دوربین است. همچنین دارای چراغ و دید درشب هم می باشد .

بهترین دوربین لامپی چرخشی

دوربین لامپی سیمکارتی

این نوع دوربین مداربسته لامپی از به روز ترین و کم دردسر ترین دوربین های مداربسته است چرا که برای انتقال تصویر هم نیازی به مودم وای فای ندارد بلکه همانطور که گفته شد این دستگاه سیم کارتی است و برای انتقال تصویر آنلاین از اینترنت سیمکارت استفاده می کند و فقط کافیست شما یک سیمکارت در داخل این دوربین قرار دهید تا بتوانید از راه دور تصاویر را به صورت آنلاین مشاهده کنید.

در نتیجه : بهترین دوربین لامپی را شما خودتان تعیین می کنید زیرا باید با توجه به نیاز خودتان تصمیم بگیرید.

مشاوره و خرید واتس اپ درخدمتیم
×
جناب سنگی 09206004809
جناب نورانی 09221001325
1 +
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.