بهترین دوربین مداربسته برای باغ و ویلا؟

دوربین مداربسته برای باغ

راهنمای بهترین دوربین مداربسته برای باغ و ویلا

بعضی از افراد در شرایطی قرار می گیرند و نیاز به دوربین دارند که احتیاجی به برق نداشته باشد و همچنین در صورت امکان به مودم اینترنت وای فای هم نیازی نباشد . اگر در چنین شرایطی قرار دارید و برای باغ یا ویلای خود به دوربین باکیفیت نیاز دارید باید دوربین مداربسته خورشیدی و دوربین سیمکارتی تهیه کنید یا می توانید از پکیج های دوربین مداربسته بیسیم یا پکیج دوربین های مداربسته استفاده کنند.

ویژگی دوربین های خورشیدی برای باغ

دوربین های مداربسته خورشیدی برای کسانی که در باغ یا جایی که برق دردسترس نیست بسیارمناسب است زیرا این دوربین ها برای تامین انرژی خود از برق استفاده نمی کنند ، بلکه از پنل خورشیدی که دارند ،برق خود را تامین می کنند . به این صورت که با تابش نور خورشید ، این نور در پنل به برق تبدیل می شود و دوربین از آن تغذیه می کند . حتی امروزه این دوربین ها دارای پنل های پیشرفته تری هم هستند که در نور کم و هوای ابری هم امکان تولید برق را دارند که پنل های دوربین های خورشیدی فروشگاه دیجی ویرا از این تکنولوژی استفاده می کند و شما عزیزان می توانید به راحتی نصب و استفاده کنید، شارژدهی این دوربین های خورشیدی هم تا یک هفته می باشد که بدون نور خورشید دستگاه روشن می ماند.

دوربین مداربسته خورشیدی برای ویلا

ویژگی دوربین های سیمکارتی برای ویلا

دوربین های مداربسته سیم کارتی هم به مودم وای فای برای انتقال فیلم ها و تصاویر احتیاجی ندارند ،بلکه این دوربین ها برای انتقال تصاویر از سیم کارت استفاده می کنند که شما می توانید سیمکارت را داخل دوربین قرار دهید . شما می توانید از اپراتور سیم کارت های ایرانسل ،همراه اول یا رایتل استفاده کنید .

دوربین مداربسته سیمکارتی برای ویلا

بنابراین بهترین دوربین برای باغ یا ویلا دوربین مداربسته سیم کارتی و دوربین های خورشیدی می باشد و باتوجه به کارکرد و قابلیت هایی که دارد دارای قیمت مناسب تری هم نسبت به دوربین های مداربسته معمولی می باشد .

مشاوره و خرید واتس اپ درخدمتیم
×
جناب سنگی 09206004809
جناب نورانی 09221001325
1 +
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.