دوربین مداربسته استارلایت (starlight) چیست؟

قابلیت استارلایت دیددرشب رنگی دوربین مداربسته

تکنولوژی starlight

دوربین های مداربسته برای ثبت تصاویر در محیط هایی با نور کم و شب نیاز به یک تکنولوژی هوشمند دارند تا تصاویر را با جزییات بالا ذخیره کنند . یکی از این تکنولوژی ها در دوربین مداربسته استفاده از مادون قرمز است که این تکنولوژی تصاویری را که در شب یا محیط های کم نور به صورت سیاه و سفید ثبت می کند. اما تولید کنندگان سیستم های دوربین مداربسته به دنبال این بودند که حتی در فضاهای کم نور و شب نیز تصاویری رنگی داشته باشند که تکنولوژی starlight به میان آمد .

دوربین مداربسته استارلایت starlight  چیست ؟

دوربین های مداربسته معمولی دارای ساختاری به نام wiring هستند . اما دوربین های مداربسته استارلایت این لایه را در ساختار خود ندارند . که این باعث می شود نر بیشتر با زاویه شکست کمتر به سنسور دوربین برسد . دوربین مداربسته استارلایت دارای درجه دیافراگم بالاتر از f/2.0 می باشد که باعث می شود روشنایی وسط تصویر و تیرگی های کنار به حد نرمال برسد .

تکنولوژی starlight

دوربین استارلاییت دارای سنسور بزرگتر و دیافراگم پهن تری می باشد و سرعت شاتر دوربین را کم می کند تا نور کافی برای تشخیص چهره انسان و پلاک خودرو هارا بدست آورد . حتی در زمان هایی که چشم انسان نیز توانایی دیدن چیزی را ندارد .

تکنولوژی استارلایت در دوربین های مداربسته

میزان نور دارای معیاری می باشد که به آن لوکس می گویند. هرچه میزان نور یک محیط بیشتر باشد لوکس آن نیز بالاتر است و هر چه روشنایی در یک فضا کم تر باشد لوکس آن نیز کم است. اگر میزان نور به 20 لوکس برسد چشم انسان قادر به دیدن بسیاری از جزییات یک محیط نیست . اما این نوع دوربین ها حتی در این سطح از نور نیز تصاویری باجزییات و رنگی ثبت می کنند .

تکنولوژی starlight در دوربین مداربسته چگونه کار می کنند؟

این دوربین ها قادر به این هستند که نویزها را در طح بالا از بین ببرند و تصاویری را ثبت کنند که دارای وضوح بیستر و شفاف تر هستند . سنسور دوربین های استارلایت از سنسور دوربین مداربسته قدیمی تر بزرگتر هستند . دیافراگم پهن تری هم دارد که سرعت شاتر را کم می کند . بنابراین نور بیشتری به سنسور خواهد رسید و با وجود تاریکی تصاویر رنگی ثبت می شوند .

تکنولوژی استارلایت

قابلیت های مهم دوربین های مداربسته استارلایت

دیددرشب رنگی

کیفیت بالای تصاویر

ثبت تصاویررنگی با جزییات بالا که حتی چشم انسان قادر به دیدن آن نیست

دارای برد بیشتر در دیددرشب

مشاوره و خرید واتس اپ درخدمتیم
×
جناب سنگی 09206004809
1 +
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.