قابلیت تعقیب سوژه اتوماتیک در دوربین مداربسته

تعقیب سوژه در دوربین مداربسته

تعقیب سوژه در دوربین های مداربسته

امروزه به منظور امنیت هر چه بیشتر اموال باارزش شما شرکت های سازنده دوربین مداربسته به دنبال تکنولوژی های مختلف و به روز هستند . تا به بهترین نحو و بدون هیچ کمی و کاستی از اموال و اشخاص ارزشمند شما حفاظت کنند و خطری آن ها را تهدید نکند .در ادامه میخواهیم درباره یکی از این تکنولوژی های پیشرفته توضیح دهیم . این تکنولوژی ، قابلیت تعقیب سوژه در دوربین مداربسته است.

تعقیب سوژه اتوماتیک در دوربین مداربسته

تعقیب سوژه اتوماتیک در دوربین مداربسته

این قابلیت به این صورت است که اگر حرکتی جلوی دوربین اتفاق افتاد ، دوربین به دنبال سوژه حرکت می کند و سوژه به هر طرفی که حرکت کند ، دوربین نیز با چرخش خود به دنبال آن می رود . حتی شما می توانید دوربین را جوری تنظیم کنید .که در صورت تشخیص حرکت یا اینکه خروج از محدوده تعیین شده ، دوربین مشکوک شود و به دنبال سوژه برود . همچنین این تشخیص حرکت و تعقیب سوژه طوری است که در صورت ایجاد خطر برای شما آلارمی مبنی بر بروز خطر فرستاده می شود . حتی در بعضی از مدل های دوربین مداربسته دارای تعقیب سوژه این امکان فراهم شده . تا دوربین در صورت نیاز روی سوژه زوم کند .

این قابلیت برای مواقعی بسیار کارآمد است که شما برای یک اتفاق یا یک سرقت نیاز به پیدا کردن سوژه دارید تا مشکلتان را حل کنید . اما در دوربین های مداربسته معمولی بدون چرخش ممکن است، که دوربین فقط یک قسمت از حرکت سوژه را گرفته باشد، اما این قابلیت در  دوربین های مداربسته بیسیم یا چرخشی، دارای تکنولوژی تعقیب سوژه حرفه ای تر شده است . و در صورت حرکت در جلوی دوربین ، دوربین می چرخد و هرجایی که سوژه حرکت کند ، دوربین فیلم برداری و عکس برداری می کند.

تعقیب سوژه

کیفیت تصویر

شاید فکر کنید با اضافه شدن قابلیت تعقیب سوژه در دوربین مداربسته و چرخش آن ، کیفیت تصویر افت پیدا می کند . اما اصلا اینطور نیز بلکه سازندگان دوربین مداربسته قطعا به فکر کیفیت تصاویر نیز هستند و نمی گذارند ذره ای از کیفیت افت کند .

قیمت

این نوع دوربین های مداربسته نسبت به دوربین های معمولی دارای قیمت بیشتری هستند. اما باید به این نکته توجه داشت که اگر شما فضایی دارید که دارای حساسیت بالا است این نوع دوربین ها بسیار مناسب هستند و توصیه می شوند.

کنترل دوربین مداربسته تعقیب سوژه

این نوع دوربین ها را شما به راحتی می توانید در موبایل یا لپ تاپ خود با نصب برنامه مخصوص آن کنترل کنید .

مشاوره و خرید واتس اپ درخدمتیم
×
جناب سنگی 09206004809
جناب نورانی 09221001325
1 +
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.