تکنولوژی تشخیص حرکت و ضبط حرکتی دوربین مداربسته

ضبط حرکتی دوربین مداربسته

تکنولوژی تشخیص حرکت

امروزه در دوربین های مداربسته از تکنولوژی تشخیص حرکت یا motion detection استفاده می شود. این قابلیت از تکنولوژی های روز دنیاست که بسیار مفید و کاربردی می باشد . که اکثرا در همه دوربین ها این تکنولوژی به کار گرفته شده . این قابلیت توجه مشتریان و کاربران بسیاری را به خود جلب کرده. با کمک این قابلیت با دقت و تمرکز بهتری می توان خانه ، محل کار یا اموال باارزش خود را زیرنظر گرفت .

تکنولوژی تشخیص حرکت چیست؟

نحوه تشخیص دوربین نسبت به یک جرکت در محدوده خود به این صورت است . که تغییرات صورت گرفته در یک تصویر نسبت به تصویر قبلی را تشخیص می دهد. مثلا با وارد شدن یک حیوان متحرک به تصویر باعث می شود دوربین احساس خطر کند و به صورت پی در پی تصاویر را مورد مقایسه قرار می دهد و اگر در پیکسل های موجود در فریم ها تغییری رخ دهد دوربینحرکت را تشخیص می دهد. شما برای داشتن این قابلیت باید این ویژگی را در منوی کاربری مخصوص دوربین در نرم افزار آن فعال کنید تا این تکنولوژی برای شما کار کند و شما از استفاده از آن لذت ببرید .

تشخیص حرکت
تکنولوژی تشخیص حرکت

همچنین این تکنولوژی به این صورت است .که در صورت تشخیص حرکت در اطراف خود برای شما در هرکجای دنیا که باشید . آلارمی مبنی بر اینکه خطری رخ داده ارسال می کند تا شما برای رفع خطر اقدام نمایید .

مزایای استفاده از دوربین مداربسته دارای تشخیص حرکت و ضبط حرکتی

استفاده از این نوع دوربین های مداربسته مزایای هم به دنبال دارد. درباره این مزایا در ادامه توضیح خواهیم داد.

هزینه کم تر : دوربین های دارای تشخیص حرکت نسبت به دوربین های معمولی کم هزینه تر هستند . چرا که این دوربین ها را می توان جوری تنظیم کرد که در صورت مشاهده تشخیص حرکت فیلم برداری را شروع کند . پس بنابراین حافظه دوربین به مقدار بیشتر و طولانی مدت تری ذخیره می شود .

ذخیره زمان: اگر شما در تصاویر دوربین های مداربسته دنبال سارق یا هر چیز دیگری باشید تا از فیلم آن برای کاری استفاده کنید. دیگر نیاز نیست وقت خود را صرف مشاهده تمام فیلم های دوربین مداربسته کنید . و با داشتن تکنولوزی تشخیص حرکت می توانید فقط فیلم هایی را ببینید که در آن حرکتی رخ داده .

همچنین این تکنولوزی دارای ویژگی است که شما می توانید به دلخواه فعال کنید یا نکنید. این ویژگی است که می توانید دوربین را جوری تنظیم کنید که روی حرکت حیوانات ، حشره ها یا باد و باران حساس نباشد .

تکنولوژی motion detection
قابلیت motion detection

قیمت دوربین مداربسته motion detection

این دوربین ها قیمت بالایی ندارند و نسبت به کارایی و خدماتی که عرضه میکنند قیمت مناسبی نیز دارند.اکثریت دوربین های مداربسته بیسیم این قابلیت را پشتیبانی می کنند و در بعضی از دوربین های باسیم دستگاه دی وی ار چنین قابلیتی را پشتیبانی می کند.

مشاوره و خرید واتس اپ درخدمتیم
×
جناب سنگی 09206004809
جناب نورانی 09221001325
1 +
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.