IP66 در دوربین مداربسته چیست؟

IP66-چیست

IP66 چه فایده ای دارد؟

IP66 در دوربین های مدار بسته یا تمام کالاهایی که ما در زندگی خود استفاده می کنیم از استانداردهای حفاظتی IP66 و IP67 و IP68 و غیره از لحاظ نفوذ آب ، گرد وغبار و صدمه دیدن از محیط بیرون طبقه بندی شده اند.

IP66-چیست
IP66-به چه معناست؟

همیشه یکی از سوالات مشتریان ما از کارشناسان در مورد سختی و ایمنی دوربین ها در مورد آب خوردگی و گرد وغبار می باشد که جواب ما به شما ، بله است.

استانداردهای حفاظتی در خرید محصولات به ما کمک می کنند تا بتوانیم کالای مورد نظر خود را بسته به محیطی که استفاده می شود انتخاب و خریداری کنیم.

استاندارد ها  با 1 کلمه و 2 عدد شناخته می شوند که وقتی در کنار هم قرار می گیرند متوجه می شویم چقدر از لحاظ نفوذ مقاوم است.

Number Number IP
میزان محافظت در برابر مایعات میزان محافظت در برابر جامدات محافظت در برابر نفوذ

اولین عدد: جامدات

اولین عدد درجه حفاظتی، نشان دهنده میزان مقاوم بودن دوربین مدار بسته در برابر دسترسی به قسمت‌های پر خطر و ورود اشیای خارجی جامد می‌باشد.

دومین عدد: مایعات

دومین عدد میزان حفاظت تجهیزات داخلی دوربین مدار بسته در مقابل ورود آب را نشان می‌دهد.

IP66 چیست؟

6 6 IP
حفاظت در مقابل فشار آب شدید غیر قابل نفوذ در مقابل گرد و غبار محافظت در برابر نفوذ

اگر در توضیحات دوربین مدار بسته درمورد استاندارد نفوذ نوشته شده بود که  IP66پس شما متوجه می شوید محصول مورد نظر شما در برابر نفوذ ، غیر قابل نفوذ در مقابل گرد و غباروحفاظت در مقابل فشار آب شدید را دارا می باشد.

پس شما می توانید بررسی خود را بهتر انجام دهید.

خلاصه کلام:

این ویژگی هایی که به صورت استاندارد هستند تا شما راحت تر بتوانید کالای خود را انتخاب کنید و درمکان درست خود استفاده کنید، مشاوران ویرا همیشه در تلاش هستند بهترین ها به شما پیشنهاد دهند.

مشاوره و خرید واتس اپ درخدمتیم
×
جناب سنگی 09206004809
جناب نورانی 09221001325
1 +
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.