ویژگی های دوربین مداربسته خوب؟

زمانی که تصمیم به حرید دوربین مداربسته می گیرد ، برای انتخاب دوربین مداربسته خوب نیاز به راهنمایی دارید . زیرا با انواع  مدل های مختلفی از دوربین مداربسته مواجه خواهید شد. امروزه دوربین های مداربسته دارای اندازه های مختلف ، کیفیت تصاویر مختلف ،تکنولوژی های مختلف و قیمت های متفاوت هستند.

تاثیر ویژگی های دوربین مداربسته در قیمت

شما برای اینکه بتوانید دوربین مداربسته مناسبی انتخاب کنید باید ابتدا ببینید به چه قابلیت هایی نیاز دارید. برای مثال اگه برای فضایی میخواهید که نیاز به زوم دارد باید از دوربین های زوم دار استفاده کنید .

دوربین مداربسته خوب باید این ویژگی ها را داشته باشد:

کیفیت تصویر مناسب

دوربین شما باید از کیفیت تصویر و رزولوشن خوب و باکیفیتی برخوردار باشد . کیفیتی که بتوان در صورت سرقت ،سارق را شناسایی کرد که کیفیت های متاسب دوربین از 2 مگاپیکسل به بالا شروع می شوند.

ویژگی کیفیت تصویر دوربین مداربسته

اندازه مناسب

ممکن است شما به دوربینی نیاز داشته باشید که کوچک باشد تا در دکور خانه یا فضای مورد نظر شما به راحتی جای بگیرد و نصب شود. اما به نسبت دوربین های دیگر قیمت دوربین مداربسته کوچک یا مخفی بالاتر می باشد.

ویژگی دوربین مداربسته کوچک

قابلیت ها و آبشن دوربین مداربسته

یکی از مزیت هایی که بعضی از دوربین ها دارند قابلیت و آبشن های بیشتر آنها می باشد که این مورد بیشتر در دوربین های بیسیم و سیمکارت خور صدق می کند این نوع دوربین ها از قابلیتهای زیادی برخوردار هستد برای مثال میکروفون ،بلندگو،آژیر،دزدگیر و … که در دوربین های بیسیم و سیمکارتی فعال می باشند.

جنس بدنه انواع دوربین

جنس بدنه هم در ویژگی دوربین مداربسته خوب تاثیر گذار است و در عمر دستگاه هم تاثیر گذار می باشد به طوری که بعضی از دوربین ها از جنس بدنه فلزی هستند و قیمت بالاتری هم دارند ولی در بعضی از دوربین ها از جنس بدنه پلاستیک هستند و از قیمت پایین تری برخوردار هستند.

ویژگی بدنه دوربین مداربسته

قیمت مناسب دوربین نسبت به پشتیبانی؟

شما بعد از خرید دوربین مورد نظر خود ، باید با توجه به قیمتی که پرداخت کرده اید باید از ویژگی های دوربین مداربسته خود اطلاعات کافی داشته باشید و راهنمایی دریافت کنید که فروشگاه اینترنتی دیجی ویرا بعد از خرید مشتریان خود به آنها پشتیبانی مادام العمر می دهد که این امر بسیار مهم است تا شما بتوانید دستگاه خود  را راه اندازی کنید.

در آخر ویژگی دوربین مداربسته خوب این است که شما بنوانید به بهترین نحو از آن استفاده کنید و کارایی لازم را داشته باشد تا در صورت نیاز از فیلم ها و تصاویرش استفاده کنید .

مشاوره و خرید واتس اپ درخدمتیم
×
جناب سنگی 09206004809
جناب نورانی 09221001325
1 +
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.