فواید استفاده از ردیاب و جی پی اس؟

فواید ردیاب و جی پی اس

امروزه با گذشت زمان افراد برای امنیت اموال خود بیشتر تلاش می کنند و با نصب دستگاه های حفظ امنیت برروی اموال با ارزش خود تلاش می کنند تا کمترین آسیب را به خود بزنند .یکی از این دستگاه های حفاظتی ردیاب یا جی پی اس می باشد که بیشتر افراد این روزها از آن استفاده می کنند .

همانطور که می دانید جی پی اس سیستم موقعیت یابی جغرافیایی می باشد و با نصب آن برروی خودرو و یا هر وسیله نقلیه دیگری می توانید وضعیت ان را در نقشه ببینید .اینکه به کجا می رود ،در کجا توقف می کند ، حتی در کجا سرعتش زیاد می شود و بسیاری از قابلیت های دیگر که امروزه به ردیاب ها اضافه شده و روز به روز هم این قابلیت ها بیشتر می شوند.

مزایای ردیاب جی پی اس خودرو

فواید ردیاب یا جی پی اس

امروزه ردیاب ها دارای قابلیت شنود هستند که شما با استفاده از آن می توانید صدای اطراف را شنود کنید .

جی پی اس های پیشرفته حتی دارای تکنولوژی خاموش کن خودرو از راه دور نیز هستند .به این صورت که وقتی سرقت خودرو شما اتفاق می افتد شما مطلع می شوید و با لمس یک دکمه در گوشی خود به راحتی می توانید ماشین را متوقف کنید تا سرقت خودرو شما انجام نگیرد ،برای مشاهده قیمت ردیاب آهنربایی کلیک کنید.

ردیاب خاموش کن خودرو

برخی ردیاب های خودرو دارای تکنولوژی ال بی اس می باشند .این قابلیت و تکتولوژی به این صورت کار می کند که حتی در نقاط کور هم موقعیت وسیله نقلیه شما را پیدا می کند .نقاط کور منظور همان موقعیت هایی است که ماهواره ها به آن دسترسی ندارند و آنتن های مخابراتی هم وجود ندارد.

این قابلیت هایی که گفته شد فقط چند تا از تکنولوژی های موجود در ردیاب های پیشرفته می باشد که امروزه بسیار مفید و کاربردی می باشد تا هیچ گونه خطری اموال با ارزش شما را تهدید نکند.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.