عملکرد دزدگیر در دوربین های مداربسته؟

دزدگیر دوربین مداربسته بیسیم

 

دوربین های مداربسته بیسیم امروزی از قابلیت های مختلف برخوردارند که  هر کدام پر فایده و کاربردی هستند .در ادامه میخواهیم درباره یکی از پرکاربردی ترین قابلیت دوربین های مداربسته امروزی توضیح دهیم.که علاوه بر کارایی بسیار، هزینه ها راهم برای شما کاهش میدهد. این قابلیت بصورت دزدگیر در دوربین مداربسته بیسیم شما عمل می کند و شما را از خرید دوباره دزدگیر بی نیاز می کند . در ادامه مقاله درباره نحوه عملکر و چگونگی کارکرد آن برای شما توضیح می دهیم.

کاربرد دزدگیر دوربین مدابسته بیسیم

قابلیت دزدگیر در دوربین های مداربسته بسیم دیجی ویرا به این صورت است که شما در منوی کاربری دوربین درون موبایل خود می توانید آن را فعال کنید.بعد از فعال کردن این قابلیت اینطور عمل می کند که در صور مشاهده حرکت و احساس در محدوده خود ، برای شما آلارمی میفرستد تا شما را از بروز خطر آگاه کند . علاوه بر ارسال آلارم، همچنین فیلم و تصویر هم برای شما می فرستد تا شما از راه دور محدوده دوربین را ببینید و نسبت به خطر ایجاد شده، واکنش مناسب انجام دهید.

دزدگیر دوربین مداربسته

این دوربین های مداربسته بیسیم دزدگیردار که دارای قابلیت دزدگیر هستند مزایای دیگری هم دارند :

هزینه کمتر: این دوربین های بیسیم کاری می کنند تا شما دیگر به صورت جداگانه هزنه ای مبنی بر خرید دزدگیر و نصب آن نکنید . بلکه با این قابلیت جای دزدگیر را هم برای شما پر میکنند .همچنین حتی از طریق این قابلیت می توانید دوربین را جوری تنظیم کنید ، تا در صورتی که جلوی دوربین حرکتی انجام شود ، دوربین نیز ضبط فیلم را شروع کند . که باعث میشود حافظه دوربین به همین زودی ها پر نشود و به مقدار بیشتر و طولانی تری ضبط و ذخیره کند.

دوربین مداربسته دزدگیر دار

ذخیره زمان: قابلیت این نوع دوربین ها باعث می شود شما فیلمی مبنی بر بروز حرکت در جلوی دوربین داشته باشید که در حالت عادی اگر نیازی به فیلم بروز رکت داشته باشید ، باید زمان زیادی را صرف دیدن همه فیلم های دوربین مداربته کنید . اما این قابلیت باعث میشود شما از همان فیلمی که دوربین فرستاده است استفاده کنید.

شما حتی قابلیت دزدگیر دوربین مداربسته بیسیم را جوری تنظیم کنید تا اگر حشره یا حیوانات از جلوی دوربین رد شدند ، احساس خطر نکند . یا حتی نسبت به باد و باران حساس نباشد.

مشاوره و خرید واتس اپ درخدمتیم
×
جناب سنگی 09206004809
جناب نورانی 09221001325
1 +
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.