کاربرد و ویژگی های مگنت درب در دزدگیر اماکن؟

مگنت دزدگیر اماکن

کاربرد مگنت بیسیم در دزدگیر اماکن

 

مگنت بیسیم یکی از وسایل مرتبط با دزدگیر اماکن است که استفاده از آن امنیت فضا را بالاتر می برد .اگر می خواهید فضای مورد نظر شما امنیت بالایی داشته باشد استفاده از مگنت بیسیم به شما توصیه می شود . در ادامه درباره کاربرد مگنت بیسیم در دزدگیر اماکن توضیح می دهیم.

کاربرد مگنت درب دزدگیر

کاربرد مگنت بیسیم چیست؟

مگنت بیسیم در دزدگیر اماکن جهت برقراری امنیت برای درب و پنچره ها استفاده می شود . یعنی اگر شما نیاز به امنیت درب و پنجره ها هستید این المان در دزدگیر اماکن به شما توصیه می شود .که بیشتر افراد با خرید دزدگیر اماکن از دیجی ویرا این ابزار هم خریداری می کنند . با اضافه کردن مگنت به دزدگیر اماکن ورودی ها و خروجی های ساختمان تحت کنترل شما بوده و شما می توانید درب ها و حتی پنجره ها را کنترل کنید . یکی از ویژگی های مگنت بیسیم در دزدگیر های اماکن این است که در هنگام سرقت این مگنت ها مورد مشاهده سارقان قرار نمی گیرند و معمولا سارقان آن را از کار نمی اندازند و به این صورت امنیت شما برقرار می شود.

ویژگی مگنت درب

نحوه نصب مگنت بیسیم بسیار ساده می باشد . چون مانند مگنت های باسیم نیاز به سیم کشی ندارید و مگنت دارای دو قطعه می باشد که یک قطعه دارای آهنربا و قطعه دیگر دارای سنسور می باشد که به درب و پنجرهها متصل می شوند . این دوقطعه دارای فاصله 1.5 سانتی متری می باشد که در صورت زیاد شدن این فاصله مگنت احساس خطر می کند و سیگنال دریافتی خود را به پنل مرکزی ارسال می کند تا هشدار به صدا دربیاید و به شما خبر دهد.

تیم دیجی ویرا این قطعه بسیار کاربردی را به همه ی مشتریان خود پیشنهاد می دهد تا برای درب و پنجره منزل یا محل کار خود استفاده کنند چون با قیمت پایینی که این دستگاه دارد کار بسیار مهمی را انجام می دهد.

مشاوره و خرید واتس اپ درخدمتیم
×
جناب سنگی 09206004809
جناب نورانی 09221001325
1 +
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.