دوربین مداربسته سیم کارت خور چه مزایایی دارد؟

مزایای دوربین مداربسته سیم کارت خور

مزایای دوربین مداربسته سیم کارت خور

شما با خرید دوربین مدار بسته سیم کارت خور از دیجی ویرا می توانید انتقال تصویر داشته باشید بدون اینکه نیاز به اینترنت پیدا کنید . چرا که دوربین مداربسته سیم کارتی برای انتقال تصویر نیاز به اینترنت از طریق کابل یا حتی مودم وای فای ندارد ، زیرا از اینترنت سیم کارتی که درون خود دارد استفاده می کند .

تشخیص حرکت و دزدگیر حرکتی حرفه ای

پشتیبانی از تکنولوژی تشخیص حرکت به این صورت است که درصورت انجام حرکت جلوی دوربین، دوربین شروع به فیلم برداری می کند و همچنین به شما هم آلارم می دهد که شما را آگاه سازد که حرکتی رخ داده است .همچنین دارای قابلیت های هوشمند بسیاری از جمله تشخیص چهره و تعیین محدوده برای اشیا را نیز دارد که در صورت جابه جایی اشیا به صاحب آن خبر می دهد.

انتقال تصویر دوربین سیمکارتی

پشتیبانی از قابلیت PIR ،که این ویژگی کامل کننده قابلیت تشخیص حرکت است ، این قابلیت به این صورت است که تنها حرکت انسان تشخیص داده می شود و حرکات دیگری مثل حرکت حشرات ، حسوانات ، وزش باد و باران نادید گرفته می شوند .

در صورتی که اینترنت قطع شود و دوباره وصل شود دوربین به صورت خودکار به سیمکارت متصل می شود .

شرایط نصب دوربین مداربسته سیم کارت خور

دوربین سیمکارت خور باید در مکانی نصب شود که از نظر آنتن دهی سیمکارت خوب باشد ،زیرا این دوربین برای ارسال تصویر نیاز به آنتن دهی 3g یا 4g  می باشد.این دوربین ها دارای جایگاه سیم کارت و کارت حافظه است ،که هنگام جایگذاری باید دقت شود تا آسیبی نبیند .

 

دوربین مداربسته سیمکارت خور ضدآب

از این دوربین می توان برای خانه ، محل کار کارخانه،ساختمان سازی و مکان های ساخت و ساز عمرانی نظارت وسایل حمل نقل عمومی همچون اتوبوس ، در مزارع و جنگل ها نصب نمود دوربین های سیم کارتی به علت تقاضای بازار روزبه روز متنوع تر میشوند که در حال حاضر سه نوع دوربین سیم کارتی خورشیدی ، دوربین سیم کارتی برقی و دوربین سیم کارتی خودرو در بازار موجود هستند .

دوربین مداربسته خورشیدی سیمکارتی بیسیم

مشاوره و خرید واتس اپ درخدمتیم
×
جناب سنگی 09206004809
جناب نورانی 09221001325
1 +
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.