آموزش

آموزش و راه اندازی نرم افزار v380

نرم افزار v380

آموزش نرم افزار v380

آموزش نرم افزار v380 به صورت کاربردی و کامل تا بتوانید دوربین های بی سیم خود را در این نرم افزار اضافه کنید، و از انتقال تصویر رایگان دوربین ها استفاده کنید، با توجه به دوربین می توانید تماس صوتی اینترنتی هم داشته باشید.

شما در این نرم افزار می توانید هر تعداد دوربین بی سیم که بخواهید اضافه کنید و دوربین ها را به صورت کامل مدیریت کنید و یکی از قابلیت های جالب این نرم افزار اعلام هشدار این نرم افزار می باشد که می تواند مثل دزدگیر از طریق اینترنت به شما هشدار بدهد.

امکان دیدن تصاویر ضبط شده به روی رم را از طریق نرم افزار بوسیله اینترنت (دورتر از دوربین ) دانلود کنید و ببینید.

آموزش نرم افزار v380

ثبت نام نرم افزار انتقال تصویر V380

برای دانلود این نرم افزار می توانید از طریق Google Play برای گوشی های اندروید و Apple Store برای گوشی های آیفون نصب کنید.

نرم افزار v380برای کار کردن با این نرم افزار ابتدا باید ثبت نام از طریق قسمت ثبت نام (register) انجام دهید.

در این قسمت روی گزینه ثبت نام (register) کلیک کنید تا به بخش ثبت نام هدایت بشوید.

ثبت نام نرم افزار v380در برگه ثبت نام فقط می توانید از طریق ایمیل ثبت نام انجام دهید که منطقه سکونت خود را آسیا انتخاب کنید و در قسمت ایمیل ، پست الکترونیکی خود را وارد کنید ، پس از اینکه آدرس را وارد کردید روی گزینه درخواست کد (Verify Code) بزنید تا به ایمیل شما کد ارسال شود و به پیام های دریافتی (INBOX) که در برنامه وارد کردید رجوع کنید و یک پیام از طرف V380 دریافت می کنید که در این پیام کد عددی 6 رقمی وجود دارد.

ایمیل نرم افزار v380این کد را در قسمت خالی درخواست کد وارد می کنید و گزینه بعدی (Next) را انتخاب می کنید.

اپلیکیشن v380در برگه تنظیم رمز (Set Password) باید برای حساب کاربری خود برای نرم افزار V380 پسورد تنظیم کنید که می تواند شامل عدد و حروف باشد و دوباره برای تایید آن رمز را تکرار کنید.

آموزش نرم افزار انتقال تصویر v380

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *