استاندارد IP68 در دوربین مداربسته چیست؟

استاندارد ip68 - استاندارد ip68 دوربین مداربسته

استاندارد IP68 چه فایده ای دارد؟

استاندارد IP68 در دوربین های مدار بسته یا تمام کالاهایی که ما در زندگی خود استفاده می کنیم از استانداردهای حفاظتی IP66 و IP67 و IP68 و غیره از لحاظ نفوذ آب ، گرد وغبار و صدمه دیدن از محیط بیرون طبقه بندی شده اند ، که می تواند برای انتخاب بهتر کالای مورد نظر به ما کمک کند. در این مقاله سعی داریم به اطلاعات شما بیافزاییم.

استاندارد ip68 - استاندارد آی پی 68 دوربین مداربسته

استاندارد IP68 به چه معناست؟

همیشه یکی از سوالات مشتریان ما از کارشناسان در مورد سختی و ایمنی دوربین ها در مورد آب خوردگی و گرد وغبار می باشد که جواب ما به شما ، بله است.

استانداردهای حفاظتی در خرید محصولات به ما کمک می کنند تا بتوانیم کالای مورد نظر خود را بسته به محیطی که استفاده می شود انتخاب و خریداری کنیم.

استاندارد ها  با 1 کلمه و 2 عدد شناخته می شوند که وقتی در کنار هم قرار می گیرند متوجه می شویم چقدر از لحاظ نفوذ مقاوم است.

Number Number IP
میزان محافظت در برابر مایعات میزان محافظت در برابر جامدات محافظت در برابر نفوذ

اولین عدد: جامدات

اولین عدد درجه حفاظتی، نشان دهنده میزان مقاوم بودن دوربین مدار بسته در برابر دسترسی به قسمت‌های پر خطر و ورود اشیای خارجی جامد می‌باشد.

دومین عدد: مایعات

دومین عدد میزان حفاظت تجهیزات داخلی دوربین مدار بسته در مقابل ورود آب را نشان می‌دهد.

IP68 چیست؟

8 6 IP
حفاظت در مقابل غوطه وری بیش از یک متر غیر قابل نفوذ در مقابل گرد و غبار محافظت در برابر نفوذ

از بالاترین استانداردهای موجود که در بازار متداول است استاندارد IP68 می باشد که این دستگاه ها غیر قابل نفوذ در مقابل گرد و غبارو حفاظت در مقابل غوطه وری بیش از یک متر می باشد واین نوع دوربین ها خاص تر هستند و در بازار نسبت به دوربین های دیگر کمتر هستند.

و با این استاندارد شما می توانید بررسی خود را بهتر انجام دهید.

مشاوره و خرید واتس اپ درخدمتیم
×
جناب سنگی 09206004809
1 +
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.