دسته‌بندی نشده

شرکت دوربین مدار بسته ویوتک VIVOTEK

درباره شرکت ویووتک
شرکت ویوتک
دوربین مدار بسته ویوتک


تاریخچه شرکت ویوتک VIVOTEK

شرکت ویوتک VIVOTEK در فوریه سال 2000 تاسیس شد. این شرکت راه کار هایی را در سراسر جهان به فروش می رساند و به عنوان یکی از برجسته ترین محصولات در نظارت جهانی امنیتی تبدیل شده است.

در سال های اخیر، VIVOTEK راهکارهای جامع نظارت IP را که شامل طیف وسیعی از دوربین های شبکه، سوئیچ های PoE، ضبط کننده های ویدئویی شبکه و نرم افزار مدیریت ویدئو است، توسعه داده است.
VIVOTEK در پاسخ به امکانات ارائه شده توسط روند در حال رشد IoT، مایل به تبدیل شدن یک چشم در IOT با استفاده از قابلیت های گسترده آن در تصویر و صوت است.

این شرکت همچنین قصد دارد تا به پیشرفت قابلیت های تحقیق و توسعه نرم افزاری و سخت افزاری و گسترش همکاری های استراتژیک خود با شرکای نرم افزاری و سخت افزاری بین المللی ادامه دهد. این همکوشی های مستقل و مشارکتی ، پتانسیل دستیابی به کاربرد سیستم سطح بالا، یکپارچه‌سازی فن‌آوری، و برآورده کردن نیازهای کاربر در بازارهای جهانی را به حداکثر خواهد رساند.

اکوسیستم های صنعتی صوتی

شرکت ویوتک در TWSE (TAIEX: 3454) به ثبت رسید و IPO (فروش اولیهٔ سهام) خود را در سال 2006 انجام داد. از آن زمان، شرکت به طور پیوسته بودجه سالانه تحقیق و توسعه و کانال خود را افزایش داد،

تاسیس دفاتر و شرکت های تابعه در ایالات متحده (کالیفرنیا)، اروپا (هلند)، هند (دهلی)، خاورمیانه (دبی)، آمریکای لاتین (مکزیک) و ژاپن (توکیو) در سال های 2008، 2013، 2014، 2015، 2016 و 2017 به ترتیب. VIVOTEK به مشتریانش گوش می دهد، همکاری های طولانی مدت خود را به ارمغان می آورد، و تلاش می کند تا یک اکوسیستم صنعتی صحیح را ایجاد کند.

در حال حاضر، شرکت با بیش از 183 توزیع مجاز در بیش از 116 کشور، برای ایجاد یک شبکه جهانی جامع کار کرده است. این شرکت همچنین آکادمی VIVOTEK Warriors را نیز راه‌اندازی کرده‌است و دوره‌های آموزشی آنلاین را برای کمک به شرکای خود برای تقویت دانش حرفه‌ای و دستیابی به موفقیت متقابل راه‌اندازی کرده‌است .

 

درباره شرکت ویووتک

کیفیت و حفاظت از محیط زیست

شرکت ویوتک VIVOTEK راهکارهای برای ایمنی مردم و جوامع در سراسر جهان را فراهم می کند، مسئولیتی است که برای پایداری محیط زیست نیز ضروری است. بنابراین، شرکت بدون هیچ زحمتی به دنبال بهبود کیفیت راه حل های خود در عین حال حفاظت از محیطی است که همه ما در آن زندگی می‌کنیم. شرکت ویوتک VIVOTEK دارای صدور گواهینامه استانداردهای بین المللی مختلف ، از جمله ISO 9001 – و سیستم های مدیریت کیفیت ارتباطات TL9000 – را به دست آورده است.

این شرکت همچنین یک آزمایشگاه را در مرکز تایوان تاسیس کرد که در آن اعتباربخشی محصول و تست برای اطمینان از کیفیت مطلوب راه کارهای ویوتک را در بر می گیرد.

از زمان تأسیس VIVOTEK، شرکت با موفقیت استانداردهای ISO 14001، دستورالعمل WEEE اتحادیه اروپا، استانداردهای IECQ QC08000 و استانداردهای RoHS را کسب کرده است. علاوه بر این ، شرکت تولید گازهای گلخانه‌ای را در سال ۲۰۱۴ براساس الزامات ایزو ۱۴۰۶۴ تکمیل کرد و نقش آن را بعنوان شهروند مسیول این سیاره برآورده کرد

یکپارچگی ، مراقبت ، نوآوری و پاسخگویی

فلسفه مدیریت VIVOTEK حفظ تمامیت ، مراقبت ، نوآوری و پاسخگویی است . این شرکت براساس انسجام ، اشتیاق آن را دارد که از همه مشتریان ، کارمندان ، سهامداران ، و شرکای استراتژیک مراقبت کند و نوآوری را در راه حله‌ای آن وارد کند . VIVOTEK به طور مداوم دارای کیفیت بالا ، نوآورانه و پیشرو در صنعت است و جوایز بین‌المللی مختلفی را دریافت کرده است .


علاوه بر این ، این شرکت می‌کوشد تا با انجام تعهدات خود نسبت به مشتریان و شرکا و نیز اهداف خود ، پاسخگویی را حفظ کند .
VIVOTEK براساس شایستگی‌های محوری خود ” کمپین Donation ” تایوان ” را در سال ۲۰۱۵ سازماندهی کرد که در آن شرکت به دوربین‌های شبکه برای کمک به تعویض تجهیزات قدیمی مدارس و ایجاد شبکه‌های موثر امنیتی کمک کرد در نتیجه مسیولیت اجتماعی شرکت را انجام داد .

در آینده ، گروه به غلبه بر چالش‌ها ، تقویت اکوسیستم‌های صنعتی ، توسعه کانال‌های توزیع برند خارجی ، و ایجاد راه‌حل‌های قوی‌تر و خدمات ارزش افزوده با شرکای استراتژیک خود در سراسر جهان ادامه خواهد داد . بازاریابی بیشتر ، طراحی محصول و خدمات ارتباطی ارایه‌شده توسط VIVOTEK .

vivotek
ویوتک

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *